Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дякуємо вам за те, що користуєтеся послугами інтернет-магазину Watch.ua!

Ми намагаємося максимально спростити необхідну кількість наданої інформації при реєстрації.

Оскільки ви довіряєте нам свої особисті дані, ми повинні дотримуватися правил, встановлених законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних». Просимо ознайомитися з цим законом, для використання послуг нашого сайту.

Ми гарантуємо, що, керуючись законом України, збережемо в таємниці контактну інформацію, яку ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті. Ваші персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

Обробка і виконання замовлення.

Збереження контактної інформації в нашій базі даних з метою коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях, для нарахування відсотка знижки на наступні замовлення.

Збір деякою інформації, пов'язаною з вами, але вона не є конфіденційною. Наприклад, відомості про тип операційної системи або браузера, доменне ім'я постачальника інтернет послуг. Ці відомості збираються для визначення найпопулярніших сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з'ясування загальної користі нашого сайту для користувачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет-магазин watch.ua може змінювати умови надання послуг і умови програми лояльності. Про зміни ви будете проінформовані на сайті компанії.

Пам'ятайте, що будь-яка інформація, надана Вами під час коментування послуг інтернет-магазину watch.ua на сайті, в соціальних мережах і в інтернет, може стати публічною. Ми рекомендуємо поширювати інформацію про себе виключно на ваш розсуд.